Kuidas dikriid lugeda?

Dikrii oma olemuselt on vaimne tehnika kõrgsagedusliku energia kohalekutsumiseks vaimsest maailmast ja selle suunamiseks teatud olukorda isiklikul või planetaarsel tasandil. Dikrii on sõnaline, tavaliselt rütmis olev ja seda loetakse valjusti ja jõuliselt.
Dikriid on ülestõusnud meistrite poolt antud võimalusena aktiviseerida vaimset energiat.

 

Kõik materiaalses maailmas allub vaba tahte seadusele ja ükski Ülestõusnud Väe liikmetest ei saa sekkuda meie ellu ilma, et selleks on talle luba antud. Dikrii lugemine annab võimaluse vastavale vaimse sfääri meistrile meie aitamiseks. Kui me aktiviseerime või kutsume kohale vaimset valgust läbi dikrii lugemise, siis saavad vaimsed meistrid vaimsest sfäärist suunata seda energiat oma kõrgemast visioonist nähtuna.

Dikriide lugemise kaudu vaimse energia äratamine on vaimse alkeemia vorm, mille käigus me õpime kasutama oma kaas-loovaid võimeid nende energiate transformeerimiseks, mis on ettenähtust madalamad. Dikriide lugemine aitab puhastada oma isiklikku energiavälja, õppida valitsema oma meelt ja pikemas perspektiivis aitab see järk-järgult hakata nägema ja kogema oma kaas-loovat osa.

 

Lugege dikrii alguseosa (1 X),
seejärel 9, 24 või 36 korda rütmilist osa 
ja pärast viimast rütmilise osa lugemist lugege kinnituse osa (1 X).

Inglisekeelne näide dikrii 4.01 rütmilise osa lugemisest
Dikrii tekst inglise keeles: Transcendencetoolbox.com

Inglisekeelne näide dikrii 7.01 rütmilise osa lugemisest
Dikrii tekst inglise keeles: Transcendencetoolbox.com